Fotografování interiérů a architektury

Fotografie prodávají. Velká spousta podnikatelů a firem si to však neuvědomuje. Buďte lepší než ostatní a nechte si udělat kvalitní fotky! 

Za dobu své marketingové praxe neustále narážím na jeden a ten stejný problém, na podceňování nutnosti pořídit kvalitní propagační fotografie. Je jedno, jestli fotku potřebujete použít na web, na sociální sít nebo na letáček. Vizuální podoba veškerých propagačních materiálů je důležitá a leccos o svém tvůrci napovídá. Kvalitní a pokud možno reálné fotografie (nikoliv nakoupené z fotobanky) a celkově precizní vizuální zpracování dává najevo, že to se svým produktem či službou myslíte vážně. Že svou práci nedovolíte shazovat „amatérskou“ prezentací.  Fotografie působí na emoce a utváří jasnou představu o produktech či službách, jsou významnou součástí rozhodovacího procesu v rámci nákupního chování zákazníků.

Nejsem profesionální fotograf. Pod tlakem okolností a vlastní zvědavosti jsem se však začal fotografii více věnovat. Dokážu tak s relativně malými náklady pořídit dostatečně kvalitní fotografie.
Ukázkové fotografie interiérů
Fotografie Slovácké galerie vín v Kyjově
Fotografie posezení v radničním sklepě Slovácké galerie vín v Kyjově
Fotografie kavárny Pražírna v Kyjově
Fotografie koupelny v apartmánu Penzionu Régio v Kyjově
Fotografie vinotéky v Penzionu Régio v Kyjově
Fotografie apartmánu Penzionu Régio v Kyjově
Panoramatická fotka Slovácké galerie vín v Kyjově
Fotografie posezení v radničním sklepě Slovácké galerie vín v Kyjově
Fotografie pracovny a odpočinkové zóny
Ceník fotografování
Fotografování 200 Kč / fotografie (minimálně však 2000 Kč) Cena zahrnuje nafocení, výběr fotek, úpravu fotek v PC, export do jpg formátu v plném rozlišení a bez vodoznaku, předání pomocí online úložiště.
Doprava 6 Kč / km (jen cesta k vám)

Možná dlouhodobá spolupráce (např. s realitní kanceláří) za výhodnějších podmínek.

Kontaktovat